W jakim banku jest najlepszy kredyt samochodowy

Polskie banki potrafią dostosować się do realiów dzisiejszej sytuacji gospodarczej i co najważniejsze do trendów jakie panują w najlepszych bankach na świecie. Rodzime placówki bankowe dostosowują także swoje oferty na kredyty samochodowe i konkurencja na tym rynku jest coraz bardziej zażarta. W jakim banku można znaleźć najlepsze kredyty samochodowe zarówno na auta nowe jak i używane?

Otóż można to sprawdzić na podstawie ilości zawieranych umów kredytowych przez znane banki. Na tym tle wybijają się cztery banki, które oferują szybkie kredyty samochodowe bez żadnych zaświadczeń. Są to poniższe oferty:

– kredyt na samochód w Santander Bank
– kredyt na samochód w Credit Agricole
– kredyt na samochód w Alior Bank
– kredyt na samochód w Getin Bank

Każdy powyższy produkt to naprawdę szybki i atrakcyjny kredyt samochodowy tylko na samo oświadczenie o zarobkach i bez wymagania zaświadczeń z ZUS oraz Urzędu Skarbowego. Największym wyznacznikiem jest jednak BIK czyli bankowa informacja kredytowa i tutaj trzeba mieć po prostu krystalicznie czystą opinię z przeszłości. Banki mają wspólną bazę danych informacji o kredytobiorcach i tam bez problemów sprawdzają kto i gdzie miał jakiś kredyt i jak wygląda historia spłacania tego kredytu.

Jeśli chodzi o najlepsze kredyty samochodowe w Polskich bankach to nie odbiegają one ani trochę od standardów jakie panują na zachodzie w bankach, które od lat specjalizują się w promocjach i produktach tego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*